wet
slideshow slideshow

Kontakt

"RAVET" Sp. z o.o.
Hurtownia Leków Weterynaryjnych
ul. Księgarska 1
51-180 Wrocław

ravet@ravet.pl

  

Dział sprzedaży:

Telefon: +48 71 352 95 71
Tel/faks: +48 71 352 95 69
biuro@ravet.pl 


Dział drobiarski:


Beata Lewosz
b.lewosz@ravet.pl   +48 500 157 620

Anna Matej
a.matej@ravet.pl + 48 532 452 925

lek. wet. Alicja Larisch
a.larisch@ravet.pl + 48 502 342 612

Katarzyna Waligóra
k.waligora@ravet.pl + 48 604 260 740



Dział zwierząt gospodarskich (Sky-vet):

Karolina Kwiecień
k.kwiecien@ravet.pl +48 666 095 556 

lek. wet. Kinga Konik
k.konik@ravet.pl  + 48 532 402 517

Kierownik działu zwierząt gospodarskich:

lek. wet. Marta Satora

m.satora@ravet.pl + 48 604 515 175


Kierownik magazynu:

Karol Kamiński
k.kaminski@ravet.pl + 48 508 168 465

 

Kierownik hurtowni:

lek. wet. Aleksandra Bartnik
a.bartnik@ravet.pl  +48 502 321 600


Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej 
VI Wydział Gospodarczy KRS 0000043870
NIP :895-17-37-388 REGON: 932623857
Kapitał zakładowy 530 500 PLN wpłacony w całości

 

Proszę wypełnić wymagane pola.
Formularz został wysłany, dziękujemy.

* - pola wymagane

Jesteśmy generalnym dystrybutorem: